Kingston DataTraveler Duo | 128 GB | USB 3.2 Gen 1 | Black/Green
- TootjadKingston
- Mudel: DTDEG2/128GB
- Saadavus: 5
-
18€
Kingston DataTraveler Duo | 128 GB | USB 3.2 Gen 1 | Black/Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Liidese tüüp | USB 3.2 Gen 1 |
| Maht | 128 GB |
| Materjal | N/A |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1440 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | DataTraveler Duo |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black/Green |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




